Al 33 keer is er een aankoop gedaan via onze SponsorKliks link, en dat heeft al €76,81 opgebracht! Maar, met een ledenbestand als dat van Jokers en de zeer betrokken ouders van onze jeugdleden kan dat bedrag nog flink verhoogd worden!

Met de Kerst in aantocht willen we iedereen eraan herinneren dat jullie onze vereniging GRATIS kunnen sponsoren. Ga naar www.jokersvc.nl en klik op de banner van SponsorKliks. Er verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert Jokers een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost dus niets extra.

Speelgoed aanschaffen? Klik bijvoorbeeld op Bart Smit, Intertoys, of Toys R Us.
Elektronica nodig? Kies bijvoorbeeld Mediamarkt, Coolblue, Paradigit, of Redcoon.
Cosmetica of kleding? Onder andere Douglas, ICI Paris, V&D en Wehkamp.
Ook reizen kun je boeken via Booking.com, Cheaptickets, Centerparcs, of Expedia.
Eten bestellen of een reservering maken? Kan via Thuisbezorgd, Dinnersite, of Couverts.

Ruim 300 online winkels zijn aangesloten, dus je kunt ook online winkelen voor schoenen, inktpatronen, sportkleding, bloemen, kookartikelen, baby-artikelen, of zelfs telefoonabonnementen. Vergeet volgende keer dus niet via de SponsorKliks banner op www.jokersvc.nl je webwinkel te bezoeken!